Взяли участь у SEF 2018 Kyiv – 10-му Мiжнародному форумі сталої енергетики Центральної та Східної Європи

17-19 жовтня взяли участь у SEF 2018 Kyiv – 10-му Мiжнародному форумі сталої енергетики Центральної та Східної Європи.

Це один із провідних ділових заходів і платформ для ведення бізнесу з розвинутими ринками Європи. SEF 2018 Kyiv – ключовий бізнес-форум і виставка з відновлюваних джерел енергії, енергоефективності та нових енергетичних технологій ринків Європи, що розвиваються.

Обговорювали відновлювані джерела енергії, енергоефективність і нові енергетичні технології в Україні та у всьому регіоні.

Для компаній, що працюють у  сфері сталої енергетики, SEF набув статусу ефективної ділової платформи, на якій традиційно зустрічаються кращі міжнародні експерти, керівники галузевих державних відомств, десіжн-мейкери, що представляють постачальників і виробників обладнання, інвестиційні компанії і банки, девелоперов і сервісні компанії, а також енергетичні компанії, які є операторами об’єктів відновлюваної енергетики.

Форум є унікальною можливістю отримати інсайт в  фінансових, юридичних і технічних особливостях будівництва об’єктів відновлюваної енергетики, а також енергозабезпечення різних виробничих і комерційних об’єктів.

Похожие записи

0 Комментариев