Чому ми

Безкоштовні попередні консультації фахівців, виїзди на місце, заміри і прорахунок

Детальна презентація проекту

Встановлення і налаштування «під ключ»

Обладнання надвисокої якості, яке прослужить більше 30 років

Оптимальна вартість за 1 кВт потужності

Допомога в оформленні «зеленого тарифу»

Гарантійне обслуговування

Порядок робіт

ЗАКУПКА І МОНТАЖ сонячної системи НА ДАХУ АБО ФАСАДІ
ЗАКУПКА І МОНТАЖ сонячної системи НА ДАХУ АБО ФАСАДІ

НАДАННЯ РАХУНКУ ВІД ОБЛЕНЕРГО НА ОПЛАТУ ПОСЛУГ ПО ОБЛАШТУВАННЮ УЗЛА ЛІЧИЛЬНИКІВ
НАДАННЯ РАХУНКУ ВІД ОБЛЕНЕРГО НА ОПЛАТУ ПОСЛУГ ПО ОБЛАШТУВАННЮ УЗЛА ЛІЧИЛЬНИКІВ

ПОДАННЯ ЗАЯВИ-ПОВІДОМЛЕННЯ І СХЕМИ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ОБЛЕНЕРГО
ПОДАННЯ ЗАЯВИ-ПОВІДОМЛЕННЯ І СХЕМИ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ОБЛЕНЕРГО

ВСТАНОВЛЕННЯ І ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ УЗЛА ПРОТЯГОМ 5 ДНІВ ПІСЛЯ ОПЛАТИ ПОСЛУГ ОБЛЕНЕРГО
ВСТАНОВЛЕННЯ І ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ УЗЛА ПРОТЯГОМ 5 ДНІВ ПІСЛЯ ОПЛАТИ ПОСЛУГ ОБЛЕНЕРГО

ПОГОДЖЕННЯ з енергопостачальником (ОБЛЕНЕРГО) СХЕМИ ПІДКЛЮЧЕННЯ
ПОГОДЖЕННЯ з енергопостачальником (ОБЛЕНЕРГО) СХЕМИ ПІДКЛЮЧЕННЯ

ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ електричної енергії
ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ електричної енергії

Зарядіться сонцем!

Перебої з електрикою не любить ніхто. Від незапланованого відключення світла страждають не лише користувачі електропристроїв, а й сама техніка. Не кажучи вже про те, що без електрики складно навіть зібратися вранці на роботу. На щастя, сьогодні існує рішення такої проблеми. Це – сонячний фотомодуль, або фотоелектрична система.

Які питання вирішує сонячна батарея:

  • перебої з напругою;
  • відключення електрики;
  • високі тарифи на електроенергію в країні.

Компанія «Електро Актив Монтаж» пропонує придбати сонячні станції потужністю до 30 кВт – і отримати якісну напругу та джерело додаткового прибутку!

Згідно «зеленого тарифу»  власникам сонячних фотомодулів дозволено як використовувати енергію альтернативних джерел самостійно, так і продавати її. А тому сонячна станція – це можливість не просто заощадити, але й заробити. Окремо зупинимося на системі роботи сонячного фотомодуля та його конструкції.

Принцип роботи сонячної станції

Принцип роботи батареї кардинально не змінюється вже більше тридцяти років, тому що відповідає усім вимогам та дає бажані результати. Отже, в панелі перетворення знаходяться дві кремнієві пластини, одна з яких покрита бором, а інша фосфором. Пластини з’єднані між собою і пропаяні мідними смужками. В пластині з фосфором знаходяться вільні електрони, а в пластині з бором – відсутні. При нагріванні сонцем частки починають рухатися – виникає струм. Пластини покриваються спеціальною плівкою, а також кріпляться до скла. Потужність станції відрізняється залежно від розмірів панелі перетворення.

Мета установки такої системи полягає, головним чином, в можливості забезпечити себе електроенергією самостійно. Однак завдяки наявності дозволу на продаж невикористаної вами енергії можна отримувати пасивний дохід зі своєї ФЕС. Наприклад, якщо влітку всією сім’єю ви вирушите в подорож і не будете використовувати станцію самостійно, вся електроенергія з неї буде продана державі за тарифом 0,18 євро за 1 кВт. Вироблення влітку складе приблизно 4000 кВт за місяць, і ваш дохід досягне 720 євро. Такий спосіб дозволяє заробити, не докладаючи жодних зусиль.

Чому співпрацювати з нами, вигідно?

Крім того, що сама по собі сонячний фотомодуль є дуже розумною та вигідною інвестицією, співпраця з нашою компанією дасть вам ще багато переваг. Звернувшись до нас, ви отримаєте:

  • безкоштовний виїзд фахівців для здійснення замірів та проведення презентації;
  • швидко і своєчасно виконану роботу з встановлення станції;
  • комплексне рішення (від монтажу самої станції до оформлення «зеленого» тарифу від держави);
  • кваліфіковану консультацію та допомогу у виборі системи для вашого проекту;
  • оптимальну вартість за 1 кВт потужності;
  • надання обладнання у лізинг через Приват банк, ТОВ “УЛФ-ФІНАНС”, Украгазбанк;
  • обладнання надвисокої якості, яке прослужить понад тридцять років!

Варіанти сонячних фотомодулів, доступних для встановлення, можна переглянути в каталозі на сайті. Також там ви знайдете детальний опис характеристик системи. Скориставшись розділом «контакти», зв’яжіться з нами, щоб оформити замовлення.

Замовте свій сонячний фотомодуль просто зараз!

Отже, всі переваги фотоелектричних систем і  раціональні причини для їх придбання ми розглянули. Залишилося прийняти рішення і здійснити покупку. Компанія «Електро Актив Монтаж» пропонує найкращі рішення у сфері альтернативних джерел енергії. Оберіть серед варіантів на сайті той, що вам підходить, – і сміливо заповнюйте форму на розрахунок вартості. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, ми з радістю дамо на них відповідь и навіть приїдемо особисто, щоби провести вам презентацію сонячної станції.

Пам’ятайте: чим швидше ви зв’яжетеся з нами, тим раніше перестанете сплачувати за електроенергію та почнете її продавати!